Temmuz 05, 2011

I mean, everybody's gotta take a road trip at least once their lives.tatil... daha doğrusu evde sıkıntıdan patlayarak geçirdiğim bi tatil.. davutlardaki mezuniyet balosu bütün aksiliklere ve umduğum kadar eğlenememe rağmen geçti. ve lise tamamen bitti.

neyse evde tatil geçiriyorum ama şirince-akbük-bodrum-güllük-ölü deniz planlarım hala geçerliliğini korumakta. her şey zamanla.. of bi de 10 güne falan sınav açıklancak. ay açıklansa da bi üniversiteye kayıt olsam da içimdeki şu daraltı bunaltı geçse. ayh. neysee evdeyim demişken izlediğim filmlerin haddi hesabı yok tabi. filmlerde yaşar oldum. ama seviyorum da aslında bu durumu. bi de yeni insanlarla tanışsam artık, filmlerdeki diyaloglar gerçek hayatıma da bulaşsa falan hiç fena olmazdı mesela. beğendiğim yeni bir sürü film vaar izlediklerim arasında ama en çok etkisi altına alan "Elizabethtown" oldu. filmin soundtrack i bi harika ve de hikaye çok samimi ve sıcak. ba-yıl-dım. Claire'ın da dediği gibi "I mean, everybody's gotta take a road trip at least once their lives." bence de herkesin tek başına yapıcağı bi araba yolculuğuna ihtiyacı var bu dünyada..

bu aralar kimseye sabrım yok ve klasik insanların yanında çok sıkılıyorum. yine Claire Colburn da dediği gibi: " I like being alone too much."

0 tanecik yorum:

Yorum Gönder

 
;